Akşehir http://www.booked.net
+18°C

BAŞKAN'IN MESAJI

 

 

         Çekişmeli bir seçimi geride bıraktık. Üyelerimizin bana tevdi ettiği bu görevin ağırlığının ve sorumluluğun farkındayım. Tüm üyelerimizin istek, sorun ve önerilerine önem vererek “Borsamızı daha ileriye nasıl taşırız, Akşehir’imize, Bölgemize ve Ülkemize daha fazla nasıl katkı sağlayabiliriz” diyerek hareket edecek; halk’a hizmetin Hakk’a hizmet olduğunun bilinciyle hizmet kalitemizi artırmaya devam edeceğiz.

           

             Kuruluşundan bugüne kadar Borsamıza hizmet etmiş tüm büyüklerimize ve arkadaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Ebediyete intikal etmiş olanlara ise Allah’tan rahmet diliyorum. Bu bir bayrak yarışı ve İnşallah devraldığımız bu bayrağı daha da iyi noktalara taşımak başarılarla Borsamıza, Akşehir’imize ve Ülkemize katkıda bulunmak nasip olur.

 

             

             Son olarak bu süreçte yanımda olan, ben ve ekibime desteklerini  esirgemeyen, seçildikten sonra ise gerek arayan, gerekse çiçek gönderip ziyaretime gelen;  başta Ailem olmak üzere, Sayın Başkanım Rıfat HİSARCIKLIOĞLU’na ,Tüm dostlarıma, tüm üyelerimize,personelimize ve değerli basınımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum

 

 

Mustafa DOĞRU

Yönetim Kurulu Başkanı