Günlük Ürün Fiyatları

(15 Temmuz 2024 Pazartesi)
Başkanımızdan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

 Akşehir Ticaret Borsası Başkanı Mustafa DOĞRU , 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 96. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Akşehir Ticaret Borsası Başkanı Mustafa DOĞRU mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Bugün, Büyük Atatürk’ün milletimize armağan ettiği Cumhuriyetimizin 96. Yılını coşku, mutluluk ve umutla kutluyoruz. Büyük kurtuluş mücadelesinin ardından, milletimizin hak ettiği yönetim biçiminin Cumhuriyet olduğunu bildiren, bu ülkenin yolunu çağdaş medeniyetler yolu olarak tüm dünyaya ilan eden, Ulu Önder Atatürk ve silah arkadaşlarına bir kez daha minnet ve şükran duygularımızı ifade etmek istiyorum. Ülkemizin aydınlık geleceği için; bugün her günkünden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var; daha çok üretmek, kazanmak, paylaşmak, zenginleşmek ve gelişmek zorundayız.

Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün hedeflediği, ‘muasır medeniyet seviyesine’ ulaşmak için, özel sektör olarak ekonomiye katkılarımızı ve istihdam sağlamadaki sorumluluklarımızı yerine getirmede büyük çaba gösteriyoruz ve göstermeye de devam edeceğiz. Bu düşüncelerle Cumhuriyet Bayramının, Ulu Önder Atatürk’ün gösterdiği hedefe ulaşma azmini ve çabasını, ülkemizin aydınlık geleceği için kendisine şiar edinmiş büyük Milletimize kutlu olmasını, ülkemize ve ulusumuza mutluluk ve başarılar getirmesini diliyorum ”dedi.

Akşehir Ticaret Borsası Başkanı Mustafa DOĞRU

Başkanın Diğer Mesajları

Etkinlik Takvimi

Hızlı Erişim

Tanıtım Filmi

Anket

    Web Sayfamızı Beğendiniz mi?