Günlük Ürün Fiyatları

(28 Eylül 2023 Perşembe)
İç Anadolu Bölgesi Oda ve Borsa Başkanları Toplantısı Yapıldı

TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ev sahipliğinde gerçekleşen İç Anadolu Bölge toplantısına Yönetim Kurulu Başkanımız Yusuf İzzettin YAYLA, Meclis Başkanımız Mustafa DOĞAN ve Genel Sekreterimiz Hasan Sayın ARI katıldı.
TOBB İkiz Kuleler’deki toplantıda Oda ve Borsaların gündemindeki konular istişare edilirken, faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu toplantıda yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajı verirken, huzurun önemine işaret etti. Huzur olmadan ticaretin, ticaret olmadan da zenginliğin olmayacağını anlatan Hisarcıklıoğlu, teröre karşı bütün oda ve borsaların, STK’ların tek ses tek yürek olduğunu hatırlattı. Hisarcıklıoğlu, “Terör, bizi ayrıştırmak ister. Bunu beceremeyecekler” ifadesini kullandı.
Oda ve Borsaların faaliyetlerine ilişkin sorularla karşılaştıklarını ifade eden Hisarcıklıoğlu, Oda ve Borsa Başkanlarından yapılan işleri bütün üyelere ve kamuoyuna duyurmalarını istedi.
Toplantıda, başvuruları başlayan Nefes Kredisi hakkında bilgilendirmede bulunulurken, Ekonomik Koordinasyon Kurulu’nun tedbir paketindeki konular istişare edildi. Ayrıca TOBB Dijital Dönüşüm Projesi, Şirket Kuruluşlarında Tek Durak Ofis Projesi, Mesleki Eğitim Faaliyetleri ile Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi(MEYBEM)’ne ilişkin sunumlar yapıldı.

Diğer Haberler

Etkinlik Takvimi

Hızlı Erişim

Tanıtım Filmi

Anket

    Yeni Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz