Günlük Ürün Fiyatları

(24 Haziran 2024 Pazartesi)
ÜYELERİMİZ VE HALKIMIZA LİSANSLI DEPOCULUK ANLATILDI

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okuması ile başlayan programda, TMO Akşehir Şube Müdürü Mustafa Yılmaz açılış konuşması yaptı. Ardından,  TMO Genel Müdürlüğü Lisanslı Depoculuk Şube Müdürü Gökhan Gürbüz tarafından bir sunum gerçekleştirildi.Toplantıya konuşmacı olarak katılan TMO Genel Müdürlüğü Lisanslı Depoculuk Şube Müdürü Gökhan Gürbüz yaptığı sunumda, lisanslı depoculuk sisteminin üreticilerimize sağladığı avantajlar ve sistemin isleyişi, hasat öncesinde üreticilerimizin bilgilendirilmesi, Üreticilerin, bin bir zahmetle üretmiş oldukları ürünlerini hasat döneminde hızlı bir şekilde teslim edebileceklerini anlattı. Gökhan Gürbüz, üreticilerin vergi muafiyetleri avantajlarından faydalanacaklarını, lisanslı depolara teslim ettikleri ürünlerine ait ELÜS’leri istedikleri zaman çok sayıda alıcının bulunduğunu, Ticaret Borsalarında pazarlayarak daha yüksek kazanç elde edebileceklerini ayrıca bankalardan düşük faizli kredi kullanarak finansman ihtiyaçlarını karşılayabileceklerini ifade etti. 

Lisanslı depoculuk sistemi ile üreticilerimizin ürünlerini kalitesinde ve miktarında herhangi bir eksilme olmadan, sağlıklı ortamlarda güvenle depolayabilecekleri ifade edildi. 

Akşehir Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa Akşehir İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Bahri Karaman, Akşehir Ticaret Borsası Başkanı Yusuf İzzetin Yayla, CHP İlçe Başkanı Ömer Koç, TMO Akşehir Şube Müdürü Mustafa Yılmaz, Kamu kurum ve kuruluşların idarecileri, üreticiler, esnaf ve STK temsilcileri katıldı.

 

Diğer Haberler

Etkinlik Takvimi

Hızlı Erişim

Tanıtım Filmi

Anket

    Web Sayfamızı Beğendiniz mi?